Новости

Новий Рік у Карпатах!!!

Хіба Ви ніколи не мріяли провести Новорічні та Різдв'яні свята у засніжених Карпатах? Подумайте!

Адже, Новий рік – улюблене з дитинства свято, яке із нетерпінням очікують і завжди ретельно планують, прагнучи зустріти його якнайвеселіше, якнайцікавіше і в найкрасивішому місці. Адже кажуть – «Як Новий рік зустрінеш, так весь рік і проживеш».

Гайда на Новорічні свята до мальовничої Сколівщини, щоб зануритися в чарівну зимову казку, в якій, як в калейдоскопі, катання на лижах та сноудбордах змінюється затишними посиденьками біля каміна із гарячим глінтвейном; де втому і хвороби виганяють з тіла дубовими та березовими віниками у парній, а після довгих прогулянок зимовим лісом сняться найсолодші сни…

Неповторний місцевий колорит закохує в себе багатьох туристів раз і назавжди. Відпочинок в Карпатах взимку може надовго вам запам’ятатися барвистими театралізованими виставами. На Різдво і Новий рік тут музика та веселощі, ви зможете зануритися в світ оригінальних танців і завзятих місцевих колядок. Стійкою популярністю у любителів відпочинку в Карпатах взимку користуються гірські лижі. Запрошуємо на відпочинок у Волосянку, де кожен може підібрати трасу відповідно до рівня спортивної підготовки.

Саме тут, у «У Марії», Новий рік зустрічають весело і барвисто, шумно й радісно, гостинно вітаючи кожного. 

Ну, то як?

За більш детальною інформацією телефонуйте: +38(067)932-30-21 або +38(097)431-84-41 .